درباره ما

ما به مشتری خود کمک می کنیم تا اهداف تجاری را تحقق بخشد.

درباره چیتا

چیتا یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است که در زمینه ارائه خدمات بازاریابی آنلاین و افزایش دید پذیری و فروش برای کسب و کارها فعالیت می کند. این آژانس به کسب و کارها کمک می کند تا بهبود قابل مشاهده در حضور آنلاین خود داشته باشند و با استفاده از راهکارهای دیجیتال مارکتینگ، هدفمند و مؤثرترین راه برای رسیدن به مخاطبان خود را پیدا کنند.

"با چیتا قلمرو کسب و کارتان را متحول کنید"

در چه حوزه ای نیاز به کمک دارید ؟

طراحی وب سایت و سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)

چیتا بهبود و طراحی وبسایت‌ها را با توجه به تجربه کاربری و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو انجام می‌دهد. هدف این فعالیت‌ها ارائه یک وبسایت حرفه‌ای، سریع و کارآمد است که مشتریان را جذب و در آن نگه‌دارد.

تولید محتوا

تولید محتوا تخصصی

چیتا محتوای مناسب و جذاب را برای کسب و کارها ایجاد می‌کند. این محتوا شامل عکس، ویدئوها، بلاگ پست‌ها، ایمیل‌ها و مطالب تصویری یا فیلمی است که به تبلیغات نرم و نامحسوس کمک می‌کند.

کمپین

برگزاری کمپین‌های تبلیغات

برگزاری کمپین‌های تبلیغات از مهم‌ترین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ است که در چیتا به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم. این فرآیند به طراحی، اجرا، و مدیریت تبلیغات آنلاین با هدف جلب توجه مخاطبان و تبدیل آنها به مشتریان می‌پردازد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

چیتا به کسب و کارها در مدیریت حضور آنها در شبکه‌های اجتماعی کمک می‌کند. این شامل ایجاد و به‌روزرسانی صفحات اجتماعی، برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌شود.

بیزینس پلن دیجیتال

طراحی مدل کسب و کار

مدل کسب و کار یک ساختار تجاری است که توصیف می‌کند چگونه کسب‌وکار به درآمد و سود می‌رسد. این مدل معمولاً به شیوه‌ی عملی که یک کسب‌وکار تصمیم می‌گیرد تا محصول یا خدمات خود را تولید و توزیع کند، تاکتیک‌های بازاریابی و ارزش‌های ارائه شده به مشتریان اشاره دارد.

برندینگ

برندینگ

برندینگ (Branding) به ایجاد و مدیریت تصویر و شناخت یک کسب‌وکار یا محصول در ذهن مشتریان و مخاطبان اشاره دارد. هدف از برندینگ بهبود شناخت برند، افزایش اعتماد مشتریانو ایجاد ارتباط مثبت با مشتریان است.

آیا می خواهید تجارت خود را وارد دنیای دیجیتال کنید؟

اگر قصد ورود به دنیای دیجیتال را دارید، آژانس دیجیتال مارکتینگ چیتا می‌تواند به شما در راهنمایی و پیاده‌سازی این فرآیند کمک کند. با تجربه و تخصص در حوزه بازاریابی آنلاین و دیجیتال، ما می‌توانیم به شما راهنمایی کنیم که چگونه تجارت خود را به طور مؤثر در فضای دیجیتال رقم بزنید.